KONST / Litografier / Färglitografi 16009326
nr 1600 9326
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
3 st, Signerad, numrerad 10/30, daterad 88. Färglitografi, bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 36x27 cm
Utrop:
500 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:05:32
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström